IDA ULTRA

15K Köy Koşusu

İda Ultra 15 K parkuruna 18 yaşını doldurmuş, Federasyondan onaylı bir sporcu lisansına sahip veya lisans mevcut değil ise Devlet hastanelerinden alınmış bir sağlık raporu alan her yarışmacı katılım ücretini ödedikten sonra katılabilir. 18 yaşını doldurmamış yarışmacılarımızın ebeveynlerinden izin yazısı almaları ayrıca gereklidir. Yarışta belirli kategoriler olacaktır.

Yaş Kategorileri
ErkeklerKadınlar
40- 40-
40+
50+
40+
50+
İstenilen evrakları tamamlayan, internet üzerinden taratarak bizlere ulaştıran ve katılım ücretini yatıran her yarışmacı yarışmaya katılmaya hak kazanmış sayılır. Kendisine bir göğüs numarası bildirilir. Yarıştan bir gün önce yarışmacı bu göğüs numarasını görevlilerden teslim almak zorundadır. Her yarışmacı kısmi yeterlilik esasına göre yarışacaktır ve her yarışmacı kendisinden sorumludur. Yarışmacılar her türlü siyasi politik ve kışkırtıcı yayın yapan tshirt giyemezler. Giydikleri takdirde diskalifiye sebebidir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışan grupların veya kişilerin daha önceden organizasyona bilgi vermeleri zorunludur.
Feragatname
İda Ultra 15 K Köy Koşusu yarışına kendi istekleri ile katılan yarışmacılar bütün kuralları ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kayıt gerçekleştirildiğinde kabul etmiş sayılırlar. İda Ultra Organizasyonu, yarışmacıların başına gelebilecek maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
  • Göğüs No
    Ad/soyad
    Doğum yılı
    Cinsiyet
    Ülke
    Takım/Klüp
  • 1001
    BİRKAN UÇAR
    04011984
    Türkiye
    Çınarköprü
  • 1002
    murat şencan
    03/09/1979
    Türkiye
    rundamental
  • 1003
    Vedat Gün
    04/06/1971
    Türkiye
    Ordos
  • 1004
    volkan kayacık
    26/03/1978
    Türkiye
    koşu tutkuları
  • 1005
    Çiğdem Özmen
    27/11/1966
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1006
    Arslan Çehrelioğlu
    30.12.1984
    Türkiye
    Vegan Runners
  • 1007
    ışıl gündüz
    24/11/1978
    Türkiye
    yok
  • 1008
    ITIR UZ
    16/03/1977
    Türkiye
    PAN DAĞCILIK/ Vegan Runners
  • 1009
    MUSTAFA Ekseri
    01.06.1958
    Türkiye
    Ultra çaylak runners. Kapadokya Avanos
  • 1010
    H. Hüseyin ULUÇAY
    31/01/1950
    Türkiye
    Ultra Çaylak Runners
  • 1011
    Oya Eğrikülah
    22/03/1981
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1012
    Mine Uzgişi
    20/11/1971
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1013
    Selda Çavdar
    03/07/1979
    Türkiye
    Adım Adım Izmir
  • 1014
    E. Derin Kurnaz
    03/11/1997
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1015
    Atalay Çavdar
    01/04/2007
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1016
    Mehtap KARKİN
    06/04/1968
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1017
    Muzaffer Taylan
    12.03.1979
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1018
    Necip Mutlu
    03/07/1959
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1019
    Özlem Yıldızer
    27/06/1979
    Türkiye
    ADIM ADIM İZMİR
  • 1020
    Necmettin DERVENT
    18/10/1965
    Türkiye
    Ferdi
  • 1021
    Ece Öncü
    19/08/1989
    Türkiye
    Runformance
  • 1022
    Hale Gürsoy
    22/06/1979
    Türkiye
    Pan Dağcılık
  • 1023
    Faruk Özer Öz
    27/01/1977
    Türkiye
    -
  • 1024
    TUĞRUL YÜCEBAŞ
    17/11/1975
    Türkiye
    runformance
  • 1025
    F.Zerrin Hasırcıoğlu
    17/06/1972
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 1026
    PINAR KESKİN
    06/06/1974
    Türkiye
    yok
  • 1027
    ALİ CENK KESKİN
    15/12/1972
    Türkiye
    yok
  • 1028
    goker erkman
    28/09/1977
    Türkiye
    Runformance
  • 1029
    Selcuk Bostanci
    23/08/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 1030
    Oguzhan Ornek
    19/11/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 1031
    Ulya Ornek
    19/11/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 1032
    Burcu Emel
    15.01.1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 1033
    Uçkun Emel
    07.06.1974
    Türkiye
    Bireysel
  • 1034
    bülent canberk tarhan
    19/09/1981
    Türkiye
    paceman
  • 1035
    Uğur baykurt
    13/06/1974
    Türkiye
    paceman
  • 1036
    ALİ KONAK
    18/02/1985
    Türkiye
    PACEMAN
  • 1037
    Nilüfer DURSUN
    12/03/1970
    Türkiye
    Mustafakemalpaşa Belediye Spor
  • 1038
    GAZANFER FİLİZ
    08/07/1967
    Türkiye
    Ferdi
  • 1039
    Didem Nasman
    15/02/1977
    Türkiye
    Ferdi
  • 1040
    Burak Abacıoğlu
    05/12/1987
    Türkiye
    Global Wellness Day Running Team
  • 1041
    MERT DAMAR
    15/05/1985
    Türkiye
    -
  • 1042
    TÜRKAN TURGUT
    16/03/1974
    Türkiye
    TEAM1
  • 1043
    Emre DÖĞER
    21/04/1988
    Türkiye
    ADIM ADIM İZMİR
  • 1044
    Onur Telli
    03/07/1982
    Türkiye
    yok
  • 1045
    Nurciye Ertem
    31/05/1950
    Türkiye
    İDADİK
  • 1046
    ALİ ATLIER
    09/04/1952
    Türkiye
    FERDİ
  • 1047
    Sevgül Üney
    17/05/1995
    Türkiye
    Doruk Dağcılık
  • 1048
    Serhat Alyılmaz
    18/03/1997
    Türkiye
    Doruk Dağcılık
  • 1049
    nur şin
    12/07/1992
    Türkiye
    bireysel
  • 1050
    BAHAR YURDAKÖK
    18/09/1992
    Türkiye
    bireysel
  • 1051
    YİĞİT BATTAL
    19/08/1986
    Türkiye
    İDADİK
  • 1052
    Semih AYDOGDU
    10/07/1961
    Türkiye
    İdadik
  • 1053
    Emine Güler
    02/02/1972
    Türkiye
    İDADİK
  • 1054
    Metin Günvar
    15/12/1988
    Türkiye
    KSK One Team
  • 1055
    Çağla Günvar
    12/03/1983
    Türkiye
    KSK One Team
  • 1056
    Belgin Karslıoğlu
    08051980
    Türkiye
    Ultra Trail
  • 1057
    Nursen Kurt
    07/11/1959
    Türkiye
    AKUT SPOR KULÜBÜ
  • 1058
    Canan Gül
    25/04/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 1059
    Salih CIRGAN
    14/01/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 1060
    Hüseyin Kulaoğlu
    08/06/1986
    Türkiye
    AdidasRunnersİstanbul
  • 1061
    Duygu Özcan
    08/02/1990
    Türkiye
    adidas Runners İstanbul
  • 1062
    Selçuk Sıkça
    1954
    Türkiye
    Bireysel
  • 1063
    Serdar Sarıcalı
    5/04/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 1064
    Meral Çağlar
    15/09/1978
    Türkiye
    Yok
  • 1065
    Candan Duran
    04/09/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 1066
    bulent akgok
    10 03 1982
    Türkiye
    Malatyaspor
  • 1067
    Zeki Kabalci
    10121982
    Türkiye
    Zikokulup
  • 1068
    Nihan LAFCI
    01051982
    Türkiye
    TRiatloncu Şöbiyetler
  • 1069
    İhsan Şehla
    25/12/1976
    Türkiye
    yok
  • 1070
    Çağlayan Kılınç
    0201977
    Türkiye
    yok
  • 1071
    GÜLHANIM PASİN
    08/02/1965
    Türkiye
    İDADİK
  • 1072
    Zahide Güngör
    03/12/1967
    Türkiye
    KSKONETEAM
  • 1073
    Güner Durmaz
    09/01/1969
    Türkiye
    İda Dağcılık ve Ar. Kurt. İhtisas Kulübü
  • 1074
    Tuğba Ünsal
    14/10/1983
    Türkiye
    KOLEJLILER KOSUYOR
  • 1075
    serkan özdemir
    29/12/1987
    Türkiye
    demirayaklar bisiklet dağcılık ve doğa sporları kulübü derneği
  • 1077
    Leyla Kılıç
    23/06/1984
    Türkiye
    Yok
  • 1078
    Rojda Sezer
    28/08/1969
    Türkiye
    VeganRunners
  • 1080
    Oya Çakın
    01/03/1964
    Türkiye
    KOŞUCANLAR
  • 1082
    Ozan Yazgan
    12/01/1984
    Türkiye
    ODTÜ Mezunları Derneği Maraton Kulübü
  • 1083
    Özcan ALTIN
    28/02/1983
    Türkiye
    -
  • 1084
    Mustafa Haydar Tiftikçi
    23/06/1959
    Türkiye
    Bireysel katılım
  • 1085
    Busra ilhan
    20/06/1988
    Türkiye
    -
  • 1086
    MEHMETALİ KASAROĞLU
    24/05/1988
    Türkiye
    KOŞMAK BAHANE
  • 1087
    ERCAN YILDIZ
    01/02/1972
    Türkiye
    KOŞMAK BAHANE
  • 1088
    YUNUS NİŞANCI
    01/01/1965
    Türkiye
    KOŞMAK BAHANE
  • 1089
    MURAT YORGANCI
    07/05/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 1090
    Berna Solak
    19/02/1980
    Türkiye
    GybtTri
  • 1091
    Mehmet Firat Aydin
    13/05/1986
    Türkiye
    Vestel roadrunners
  • 1092
    Hakan Kahramanoğlu
    20 /05/1967
    Türkiye
    Lüleburgaz
  • 1093
    Esra Ersoy
    30/07/1986
    Türkiye
    Bireysel
  • 1094
    Özge Güven
    06/06/1989
    Türkiye
    KşkOneTeam
  • 1095
    Gürhan Güven
    03/04/1985
    Türkiye
    KşkOneteam
  • 1096
    Mümine Ağca
    03.05.1969
    Türkiye
    Koşucanlar
  • 1097
    Hakan Germiyenli
    30/09/1976
    Türkiye
  • 1098
    zeynep meltem Bas
    17/02/1977
    Türkiye
    Aydos537
  • 1099
    jülüde ışıl bağatur
    19/05/1965
    Türkiye
    yok
  • 1100
    mehmet çağrı bağatur
    21/08/1963
    Türkiye
    yok
  • 1101
    pelin duralı
    06/09/1987
    Türkiye
    PELİN
  • 1102
    merve altar
    20/01/1992
    Türkiye
    Demirayaklar Bisiklet Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği
  • 1103
    Alperen Birim
    23/11/1995
    Türkiye
    Runformance
  • 1104
    Olcay Yazıcı Akkurt
    15/06/1966
    Türkiye
    Koşucanlar
  • 1105
    SERDAR KURT
    07081982
    Türkiye
    KOŞMAK BAHANE
  • 1106
    Yasemin Vatandaş
    01/03/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 1107
    emel pinhas
    13/02/1972
    Türkiye
    adım adım
  • 1108
    eralp polat
    29/07/1968
    Türkiye
    adım adım
  • 1109
    cem özerol
    11/05/1973
    Türkiye
    adım adım
  • 1110
    Ayhan Yaşar
    05 04 1966
    Türkiye
    Koşsanarunist1
  • 1111
    Ozgul Kucuk
    24/11/1973
    Türkiye
    Adım Adım
  • 1112
    erinc celik
    21/02/1983
    Türkiye
    Runformance
  • 1113
    şule çelik
    18/12/1982
    Türkiye
    Runformance
  • 1114
    Tuna Erol
    09091980
    Türkiye
    Durursam Düşerim Spor Kulübü
  • 1115
    Aras Erdem GÜZEL
    07/09/1995
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1116
    Pınar Artaç
    22/05/1988
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1117
    okan mete
    08/09/1994
    Türkiye
    idadik
  • 1118
    oguz mete
    27/07/1988
    Türkiye
    idadik
  • 1119
    mustafa düdükcü
    08/03/1978
    Türkiye
    koşmak bahane
  • 1120
    CİHAN ÖRKİ
    13/11/1979
    Türkiye
    MOTUS
  • 1121
    TURGUT RAMAZAN UYGUN
    03/10/1974
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1122
    Gamze BİLGİÇ
    15/12/1990
    Türkiye
    Bireysel
  • 1123
    Göksun Ünsal
    28/07/1990
    Türkiye
    FERDİ
  • 1124
    Berker Kunduz
    02/03/1991
    Türkiye
    yok
  • 1125
    Aykut konak
    15/01/1988
    Türkiye
    Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü
  • 1126
    Mine Taşdelen
    05051967
    Türkiye
    LudusAthletic
  • 1127
    Cem Özat
    15021979
    Türkiye
    Durursam Düşerim Klübü
  • 1128
    levent topal
    26/08/1958
    Türkiye
    biga gelişimspor
  • 1129
    mehmet gençol
    10/10/1993
    Türkiye
    idadik
  • 1130
    Muammer nihal Sürmeli
    26/07/1984
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1131
    Rabia Özer
    01/01/1984
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1132
    cengiz ayanoğlu
    22/07/1962
    Türkiye
    Gybt
  • 1133
    İlker Güğercin
    31/12/1968
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1134
    damla kadioglu
    03/02/1983
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1135
    Kaan Oflaz
    21/08/1985
    Türkiye
    Beat Run Crew
  • 1136
    Koray Yalçın
    10/06/1983
    Türkiye
    bireysel
  • 1137
    özlem bodur yalçın
    27/04/1982
    Türkiye
    bireysel
  • 1138
    İsmail Kocabaş
    16/04/1982
    Türkiye
    Rmd İstanbul
 
    Antalya Web Sayfası