IDA ULTRA

35 K Run Zeus

Run Zeus’a 18 yaşını doldurmuş, Federasyondan onaylı bir sporcu lisansına sahip veya lisans mevcut değil ise Devlet hastanelerinden alınmış bir sağlık raporu alan her yarışmacı katılım ücretini ödedikten sonra katılabilir. 18 yaşını doldurmamış yarışmacılarımızın ebeveynlerinden izin yazısı almaları ayrıca gereklidir. Yarışta belirli kategoriler olacaktır.

Yaş Kategorileri
ErkeklerKadınlar
40- 40-
40+
50+
40+
50+

İstenilen evrakları tamamlayan, internet üzerinden taratarak bizlere ulaştıran ve katılım ücretini yatıran her yarışmacı yarışmaya katılmaya hak kazanmış sayılır. Kendisine bir göğüs numarası bildirilir. Yarıştan bir gün önce yarışmacı bu göğüs numarasını görevlilerden teslim almak zorundadır. Her yarışmacı kısmi yeterlilik esasına göre yarışacaktır ve her yarışmacı kendisinden sorumludur. Yarışmacılar her türlü siyasi politik ve kışkırtıcı yayın yapan tshirt giyemezler. Giydikleri takdirde diskalifiye sebebidir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışan grupların veya kişilerin daha önceden organizasyona bilgi vermeleri zorunludur.

Feragatname

Run Zeus yarışına kendi istekleri ile katılan yarışmacılar bütün kuralları ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kayıt gerçekleştirildiğinde kabul etmiş sayılırlar. İda Ultra Organizasyonu, yarışmacıların başına gelebilecek maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.

  • Göğüs No
    Ad/soyad
    Doğum yılı
    Cinsiyet
    Ülke
    Takım/Klüp
  • 3005
    kadir çelik
    07/10/1983
    Türkiye
    doğuş koşu kulübü
  • 3006
    Elena Polyakova
    22/03/1981
    Türkiye
    Columbia Montrail
  • 3007
    Özgür Tetik
    22/02/1975
    Türkiye
    Running Academy
  • 3008
    Altuğ ŞENEL
    17/06/1976
    Türkiye
    MAGMA
  • 3009
    Fatih Topcu
    06/02/1978
    Türkiye
    Asla Durma
  • 3010
    Mustafa Kılıçarslan
    24/01/1961
    Türkiye
    Ferdi
  • 3011
    Emre Konuk
    01/06/1983
    Türkiye
    abyss13@gmail.com
  • 3012
    Nermin Fenmen
    2.11.1956
    Türkiye
    ÇSA
  • 3013
    ahmet ramazan subaşı
    07/09/1975
    Türkiye
    yok
  • 3014
    Faruk Ateş
    03/03/1970
    Türkiye
    Yeşil Pedal Spor Klübü
  • 3015
    SEVDA ALTUNAL YILDIZ
    01/04/1987
    Türkiye
    Runformance
  • 3016
    Tanzer Dursun
    01/10/1969
    Türkiye
    Mustafakemalpaşa Belediye Spor
  • 3017
    Nurtekin Cura
    04/02/1987
    Türkiye
    ÇOMÜ
  • 3018
    Şengül ÜZEN CURA
    13/09/1984
    Türkiye
    ÇOMÜ
  • 3019
    senem erşahin
    18/09/1976
    Türkiye
    BASF CTR Club
  • 3020
    Olcay AYDIN
    01/01/1970
    Türkiye
    NON STOP RUNNING
  • 3021
    Muhammed Okan ATLI
    14/06/1989
    Türkiye
    Adım adım bursa
  • 3022
    Semih Öztürk
    29/11/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 3023
    Metin Özçam
    03/12/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 3024
    Devrim Kaypak
    11/03/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 3025
    Önder Aydemir
    25/10/1975
    Türkiye
    Yok
  • 3026
    Serhat Bedii Borakan
    21031982
    Türkiye
    Runformance
  • 3027
    Karin Tıraşın
    06/12/1970
    Türkiye
    Pan Dağcılık ve Doğa sporları Klübü
  • 3028
    kemal birinci
    22/12/1965
    Türkiye
    bireysel
  • 3029
    Ümit Sayın
    16/02/1978
    Türkiye
    Tower Pub Galata
  • 3030
    Emin Özmen
    15/08/1965
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 3031
    Özgür Özçelik
    23/10/1976
    Türkiye
    Adım adım
  • 3032
    Aysun Özcan
    22/10/1970
    Türkiye
    Ankyra SK.
  • 3033
    Kerem Çalkılıç
    15/03/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 3034
    Duygu Karahasanoglu
    06091990
    Türkiye
    Beatruncrew
  • 3035
    Savaş Özcan
    03/09/1955
    Türkiye
    -
  • 3036
    Mehmet bürge Bilgin
    21/09/1976
    Türkiye
    AYDOS 537
  • 3037
    Hakan Germiyenli
    30/09/1976
    Türkiye
  • 3038
    Stephane Blanfune
    21/10/1959
    Türkiye
    WILD TEAM TRIATHLON
  • 3039
    burçe çelik
    28061985
    Türkiye
    ÇARŞI
  • 3040
    İhsan Şehla
    25/12/1976
    Türkiye
    Yok
  • 3041
    Elvan Demirgenç
    06101982
    Türkiye
    R.E.D. RUNNERS
  • 3042
    Andrey Gromov
    24/02/1988
    Rusya
    Zenit trail team
  • 3043
    AHMET ANIL AYDIN
    04/10/1977
    Türkiye
    FERDİ
  • 3044
    Hamit Çalış
    01.01.1963
    Türkiye
    Urfa Atletizm Spor Kulübü
  • 3045
    Memnune Bozoğlu
    11/08/1979
    Türkiye
    ADIM ADIM
  • 3046
    Ayşe Erürer
    05/10/1972
    Türkiye
    Yok
  • 3047
    berat özel
    18/06/1981
    Türkiye
    anıtteperuhu
  • 3048
    bülent özel
    24/05/1977
    Türkiye
    anıtteperuhu
  • 3049
    Ahşan Esen
    14/09/1980
    Türkiye
    ANKYRA SK
  • 3050
    evren odabaşıoğlu
    11/09/1981
    Türkiye
    Ankara Koşuyor
  • 3051
    Fikret Demir
    15/09/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 3052
    Kerem Pekkan
    05/08/1970
    Türkiye
    Koc Universtesi
  • 3053
    Zelha Tunc Pekkan
    25/07/1977
    Türkiye
    MEF universtesi
  • 3054
    Ahmet AKIN
    14/12/1992
    Türkiye
    AKIN Co.
  • 3055
    Bekir Alanyalı
    05061984
    Türkiye
    Adım Adım
  • 3056
    Kadir Pirasoğlu
    04/09/1981
    Türkiye
    gezginruhi.com
  • 3057
    Mümin Güneş
    19/04/1981
    Türkiye
    Koç Healthcare
  • 3058
    Umut Kadir Korkmaz
    03/11/1972
    Türkiye
    Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü (BALSSPOR)
  • 3059
    Silvio Braggiotti
    12/05/1963
    Türkiye
    İDADİK
  • 3060
    Ali Riza Karabacak
    03/02/1958
    Türkiye
    İDADİK
  • 3061
    ayşe deveci
    25/01/1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 3062
    aslı öktener
    30/03/1975
    Türkiye
    ferdi
  • 3063
    Işıl Sözer
    11/12/1974
    Türkiye
    İDADİK
  • 3064
    Hanife Ebru DÖNMEZ
    23/05/1985
    Türkiye
    Koç Healthcare
  • 3065
    AYŞE EKENEL
    01/04/1973
    Türkiye
    BİREYSEL
  • 3066
    Elvan Tekinkaya
    26/04/1969
    Türkiye
    İDADİK
  • 3067
    Galip ÇOŞKUN
    11.11.1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 3068
    Tuncay AKTAŞ
    19/07/1971
    Türkiye
    İDADİK
  • 3069
    Değer EREN
    05041979
    Türkiye
    İDADİK
  • 3070
    Ayşe Özlem KERMAN
    16/11/1974
    Türkiye
    İDADİK
  • 3071
    Tufan Yüksel
    03/10/1961
    Türkiye
    İDADİK
  • 3072
    AYŞE GÜL YÜKSEL AKINCI
    25/04/1958
    Türkiye
    İDADİK
  • 3073
    VEDAT NİSANOĞLU
    27/01/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 3074
    Osman DURAN
    25/05/1966
    Türkiye
    İDADİK & EGE MARATON
  • 3075
    Seda Özgüç
    19/07/1974
    Türkiye
    Buldan Vakfı
  • 3076
    Uğur Demirtaş
    01/10/1969
    Türkiye
    İdadik
  • 3077
    Ayten Demirtaş
    26/04/1970
    Türkiye
    iDADİK
  • 3078
    HİCRAN ERDEM
    19/01/1978
    Türkiye
    ADIM ADIM, KOŞU TUTKUNLARI
  • 3079
    SERDAR ÜNALAN
    01/091972
    Türkiye
    Mavi Ayaklı Sümsük Kuşu
  • 3080
    Mehmet ALDIÇ
    04/05/1986
    Türkiye
    İDADİK
  • 3081
    hamdi oğuz yoldaş
    26/01/1971
    Türkiye
    ferdi
  • 3082
    MAHMUT SONER ULUTAN
    19/09/1958
    Türkiye
    İDADİK
  • 3083
    Gökçe Demirsoy
    10101990
    Türkiye
    Ksk one team
  • 3084
    Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ
    10/01/1966
    Türkiye
    AKUT SPOR KULÜBÜ
  • 3085
    ITIR UZ
    16/03/1977
    Türkiye
    PAN DAĞCILIK
  • 3086
    ARZU ÇELİK
    17/04/1989
    Türkiye
    ZultaRun
  • 3087
    Gamze Çinar
    09/06/1983
    Türkiye
    İDADİK
  • 3088
    Göksel ÇELİK
    12/01/1984
    Türkiye
    ZultaRun
  • 3089
    M.Cem Doğan
    09/12/1971
    Türkiye
    yok
  • 3090
    Fırat Zülkadir
    15061985
    Türkiye
    KSK ONE TEAM
  • 3091
    Tunca Rodoplu
    12/07/1981
    İngiltere
    Gybt
  • 3092
    Şevki Demirtaş
    18/02/1980
    Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
    Ultra Çaylak Runners
  • 3093
    HALİL ÖZCAN
    20/07/1987
    Türkiye
    FERDİ
  • 3094
    Kayhan Özoğul
    01.09.1966
    Türkiye
    Yok
  • 3095
    SADIK ALİ EREN
    24/03/1986
    Türkiye
    bireysel
  • 3096
    talat eray eraydın
    05/12/1983
    Türkiye
    kskoneteam
  • 3097
    ALPER DURGUN
    27/12/1983
    Türkiye
    GOKMEN ARAS RUNNING TEAM
  • 3098
    Sinan Uztemur
    04/09/1989
    Türkiye
    Pan dağcılık
  • 3099
    YİĞİT KÜÇÜKÖZDEN
    05/10/1982
    Türkiye
    GOKMEN ARAS RUNNING TEAM
  • 3100
    Metin Günvar
    15/12/1988
    Türkiye
    Karşıyaka OneTeam
  • 3101
    Açelya Erten
    03031979
    Türkiye
    Ludus Athletics
  • 3102
    Umut BURSA
    22/04/1980
    Türkiye
    Karşıyaka OneTeam
  • 3103
    BERK KAYA
    11/05/1985
    Türkiye
    bireysel
  • 3104
    Ozan Hoşyılmaz
    25/03/1989
    Türkiye
    Bacaktanevarsa
  • 3105
    Nisan Papila
    08081987
    Türkiye
    Ankara Koşuyor
  • 3106
    Ürün Bakar
    03/04/1984
    Türkiye
    Ankyra SK/Runformance
  • 3107
    İsmail KILINÇ
    25/03/1985
    Türkiye
    KSK ONE TEAM
  • 3108
    Ufuk Uysal
    11/10/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 3109
    Bayındır Kuran
    18/12/1968
    Türkiye
    Bireysel
  • 3110
    Ufuk Demirkır
    01/01/1987
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 3111
    Gürhan Akdağ
    03/08/1971
    Türkiye
    Ferdi
  • 3112
    ESRA ERSOY
    30/07/1986
    Türkiye
    Kadıköycüler
  • 3113
    Eser Koksal
    10.07.1985
    Türkiye
    Kadikoyculer
  • 3114
    RUHİ CEYLAN
    01/03/1956
    Türkiye
    Ankara Masterleri Atletizm Spor Kulübü
  • 3116
    Şule Eren
    18/12/1975
    Türkiye
    Koç Healthcare
  • 3117
    FATİH EREN
    28/04/1975
    Türkiye
    ADIM ADIM
  • 3118
    Tunay Ofli
    07031980
    Türkiye
    Bireysel
  • 3119
    Tuğba Boz
    05081986
    Türkiye
    Bireysel
  • 3120
    Fatih Kaya
    09.09.1983
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 3121
    Hediye İdi
    01/01/1991
    Türkiye
    İdadik
  • 3122
    ANIL ALKAN
    26/02/1991
    Türkiye
    HÜMAK
  • 3123
    Mehmet fuat Torun
    10/05/1973
    Türkiye
    Yok
  • 3124
    Tolga ENCÜ
    22/05/1971
    Türkiye
    İDADİK
  • 3125
    Kaan Bal
    23/05/1978
    Türkiye
    R.E.D. RUNNERS
  • 3126
    YUSUF GENÇ
    30/03/1960
    Türkiye
    İDADİK
  • 3127
    pelin şengün
    26/05/1987
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 3128
    AYKUT CEYLAN
    18/02/1990
    Türkiye
    ADIM ADIM İZMİR
  • 3129
    Hakan Solak
    27/02/1987
    Türkiye
    Adım Adım İzmir
  • 3130
    semih çokçeken
    13/03/1992
    Türkiye
    adım adım izmir
  • 3131
    Yasin OZCAN
    02.01.1978
    Türkiye
    Adım adım İzmir
  • 3133
    Jared Mitchell
    21/07/1979
    Yeni Zelanda
    HKA
  • 3134
    Katie Eichten
    09/06/1982
    ABD
    HKA
  • 3135
    Pelin Börcek
    24/05/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 3136
    Ece Öncü
    19/08/1989
    Türkiye
    RUNDAMENTAL
  • 3137
    Waleed Samsodien
    26/09/1984
    Güney Afrika Cumhuriyeti
    Individual
  • 3138
    utku inan
    16071980
    Türkiye
    yok
  • 3139
    osman çağkan erönem
    01/04/1990
    Türkiye
    adım adım izmir
  • 3140
    ibrahim somalı
    18/04/1955
    Türkiye
    myclub
  • 3141
    Katie Tibbetts
    15/03/1981
    ABD
    Potato Potato
  • 3142
    Ahmet Çayıroğlu
    02/11/1971
    Türkiye
    Ferdi
  • 3143
    Erdem Nazlım
    28/06/1997
    Türkiye
    adidas Runners Istanbul
  • 3144
    Can Bedirhan
    17/04/1986
    Türkiye
    Gybt
  • 3145
    Taner Eyriparmak
    27/07/1972
    Türkiye
    Bireysel
  • 3146
    İbrahim Kara
    20/07/1977
    Türkiye
    Red Team
  • 3147
    Selcuk Bostanci
    23/08/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 3148
    Murat AYDIN
    16/01/1975
    Türkiye
    Runformance
  • 3149
    Hande Coşkun
    27/11/1979
    Türkiye
    Kolejliler Koşuyor
  • 3150
    YAMAN KURT
    23/04/1975
    Türkiye
    Kollejliler koşuyor
  • 3151
    Kerem Özgenel
    22/09/1983
    Türkiye
    Adidas Runners İstanbul
  • 3152
    Abdullah Karagöl
    15/03/1980
    Türkiye
    Koşu Dünyamız
  • 3153
    Erhan GÜLER
    04/10/1961
    Türkiye
    ANKARA MASTERLAR
  • 3154
    GÜLDAN KALEM
    05/02/1971
    Türkiye
    İZGA
  • 3155
    Onur Yayak
    01/08/1989
    Türkiye
    adidasRunnersİstanbul
  • 3156
    Ayşegül Yoltaş
    03/03/1982
    Türkiye
    R.E.D. RUNNERS
  • 3157
    BANU KİPER
    07/11/1977
    Türkiye
    YÜZBİNKOŞ
  • 3158
    Goker Erkman
    28.09.1977
    Türkiye
    adidas runners istanbul
  • 3159
    özgür baysöz
    03/10/1980
    Türkiye
    yok
  • 3160
    Ayhan Yaşar
    05.04.1966
    Türkiye
    Koşsanarunist1
  • 3161
    Tolga UZ
    01/04/1969
    Türkiye
    ANKYRA SK.
  • 3162
    gülsüm eryılmaz elmas
    31/10/2018
    Türkiye
    yok
  • 3163
    mesut elmas
    31/05/1986
    Türkiye
    yok
  • 3164
    Sedat Eren
    23/01/1965
    Türkiye
    Bireysek
  • 3165
    Tugba Tetik
    06/01/1984
    Türkiye
    RUNNING ACADEMY
  • 3166
    Behram Levent YILMAZ
    20/07/1983
    Türkiye
    ULTRUN
  • 3167
    Eray Uysal
    08/05/1974
    Türkiye
    Maradona
  • 3168
    Patrick Albert
    09/09/1981
    Almanya
    Konfetti Leipzig
  • 3169
    Türkan Balaban
    22/07/1971
    Türkiye
    ferdi
  • 3170
    Mehmet Ali Kiper
    29/11/1966
    Türkiye
    Bireysel
  • 3171
    Amna Subasic
    18/05/1988
    Bosna-Hersek
    ULTRUN
  • 3172
    Ali Can Akyüz
    12/01/1989
    Türkiye
    ULTRUN
  • 3173
    Ümithan Kukul
    16/10/199
    Türkiye
    Bireysel
  • 3174
    Mehmet Yazıcı
    17/03/1965
    Türkiye
    İstanbul masters
  • 3175
    Engin Çetinay
    28/4/1982
    Türkiye
    BodRunners
  • 3176
    İsmail Serdar Kuzucu
    08/03/1962
    Türkiye
    ferdi
  • 3177
    Serhat Haccak
    06/02/1986
    Türkiye
    Rundamental
  • 3178
    Alp Aslan
    25/06/1975
    Türkiye
    Aydos537
  • 3179
    kıvanç özvardar
    03/10/1984
    Türkiye
    Yok
  • 3180
    Erdi Buğra Şen
    16/04/1988
    Türkiye
    Aydos 537
  • 3181
    gülnur başer
    11/11/1979
    Türkiye
    bireysel
  • 3182
    Lütfi Postalcı
    09/04/1966
    Türkiye
    ferdi
  • 3183
    Lütfi Oduncuoğlu
    07/02/1982
    Türkiye
    Ankyra SK
  • 3184
    Murat Yeşiltaş
    28/04/1972
    Türkiye
    Yarımada koşu gurubu
  • 3185
    fatma zehra meraki
    13/10/1978
    Türkiye
    adidasrunners istanbul
  • 3186
    tolga ugurel
    16/08/1979
    Türkiye
    ferdi
  • 3187
    nimet karataş
    24/02/1988
    Türkiye
    .
  • 3188
    Oğuzhan Örnek
    19/11/1984
    Türkiye
    Runformance
  • 3189
    Nuri Dağgez
    18/02/1955
    Türkiye
    Serbest
  • 3190
    Ebru Boz
    1975
    Türkiye
    Adidas Runners İstanbul
  • 3191
    Onur Yavuz
    08071988
    Türkiye
    Adidas Runners İstanbul
  • 3192
    cengiz yıldırım
    1964
    Türkiye
    ınterspor
  • 3193
    Ismail Boyraz
    20/08/1965
    Türkiye
    bireysel
  • 3194
    cIgdem Isıkan
    16/04/1965
    Türkiye
    Marmara Karayolları
  • 3195
    Serpil Budak
    01.03.1979
    Türkiye
    Spartan Run
  • 3196
    İLKER İVDİL
    14061978
    Türkiye
    Ultralacakaranlık
  • 3197
    Cüneyt Nalbant
    15/11/1982
    Türkiye
    Gebze Rotary Kulübü
  • 3198
    Ersan Talı
    24/03/1988
    Türkiye
    Bireysel
  • 3199
    Zeki Ortakcı
    03/08/1974
    Türkiye
    İDADİK/WEBER YAPI KİMYASALLARI
  • 3200
    Tayfun Uzunkaya
    26/04/1968
    Türkiye
    İDADİK
  • 3201
    Berkay Sezer
    16/07/1990
    Türkiye
    Columbia Montrail
  • 3202
    KUBİLAY YILDIRIM
    20/01/1975
    Türkiye
    ferdi
  • 3203
    Turceyin Akbulut
    13/07/1987
    Türkiye
    BodRunners
  • 3204
    Doğan YILDIZ
    03/09/1985
    Türkiye
    Columbia Montrail
  • 3205
    Evren Erbas
    11/09/1983
    Türkiye
    Red runners
  • 3206
    celal tunc yuce
    25/10/1984
    Türkiye
    R.E.D. runners
  • 3207
    kemal bölükbaş
    15/07/1982
    Türkiye
    bireysel
  • 3208
    burak uzun
    05/07/1982
    Türkiye
    bireysel
  • 3209
    BORA SEZEN
    12/03/1982
    Türkiye
    Mavi Ayaklı Sümsük Kuşu
  • 3210
    ALİ KARAKUŞ
    15/07/1980
    Türkiye
    Columbia Montrail
  • 3211
    Mustafa BALI
    20/08/1969
    Türkiye
    YARIMADA KOŞU GRUBU
  • 3212
    Ihar Yarmolenka
    04/07/1989
    Belarus
    Porridge Club
  • 3213
    Emre Cem Emiroğlu
    26/08/1991
    Türkiye
    HÜMAK
  • 3214
    Necdet Özkan
    18/05/1965
    Türkiye
    Koşucanlar
  • 3215
    Sacit Ağca
    11101965
    Türkiye
    Koşucanlar
  • 3216
    Altug Dincgor
    25/02/1964
    Türkiye
    Kosucanlar
  • 3217
    NEVZAT SARI
    18/12/1984
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 3218
    Erol TUNALI
    03/06/1969
    Türkiye
    Yok
  • 3219
    Barış Çetin
    25/01/1977
    Türkiye
    Kim tutar bizi
  • 3220
    Avni Gök
    27/10/1959
    Türkiye
    Giresun Maraton Kulübü
  • 3221
    Arslan Çehrelioğlu
    30.12.1984
    Türkiye
    Vegan Runners
  • 3222
    Nüşabe Paşazade
    30/01/1973
    Türkiye
    Ultra Çaylak Runners

    Antalya Web Sayfası